Zadaj pytanie on-line
  • Kategorie
  • Parametry
  • Sieci przewodowe

Zyxel GS1200-8HP V2 Seria przełączników Zyxel GS1200 PoE+ oferuje intuicyjny interfejs graficzny użytkownika, obsługę QoS oraz wsparcie dla standardów zasilania 80...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 1.232 kg.
419.00
Netis DL4312 to urządzenie 3 w 1, łączące funkcje szybkiego modemu ADSL2+, 4-portowego routera NAT i bezprzewodowego punktu dostępu typu N. Zaprojektowano je by zap...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.49 kg.
72.00
Odporna na warunki atmosferyczne kamera IP 1080p z zoomem optycznym UVC-G3-PRO Kamera wideo UniFi G3-PRO zapewnia szczegółowy obraz wideo dzięki regulowanemu obiekt...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.67 kg.
1412.00
Moduł SFP UF-SM-1G-S - 2 szt. Informacje o produkcie Standard SFP SFP Typ (długość fali) SFP 1550 nm Zasięg SFP 3 km Rodzaj światłowodu ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.04 kg.
136.00
Moduł SFP+ UF-SM-10G - 2 szt. Informacje o produkcie Standard SFP SFP+ Typ (długość fali) SFP 1310 nm Zasięg SFP 10 km Rodzaj światłowodu...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.06 kg.
464.00
8-portowy przełącznik Gigabit Ethernet PoE + Kluczowe cechy: Zapewnia zasilanie i połączenie danych dla maksymalnie ośmiu urządzeń sieciowych PoE Oszczędza czas ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 2.6 kg.
642.00
Konwerter INS-3AF-I-G Natychmiastowe konwertery 802.3af przekształcają pasywne urządzenia PoE w produkty zgodne z 802.3af. Kompatybilność z Ubiquiti Dostępny zarów...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.06 kg.
108.00
Konwerter INS-3AF-O-G Natychmiastowe konwertery 802.3af przekształcają pasywne urządzenia PoE w produkty zgodne z 802.3af. Kompatybilność z Ubiquiti Dostępny zarów...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.12 kg.
115.00
ZyWALL ATP Firewall najnowszej generacji Ochrona na czas dla najlepszego poziomu bezpieczeństwa. Współczesne cyberataki mnożą się w dużych ilościach i przybierają ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 1.4 kg.
2603.00
Aukey USB C HUB CB-C68 Znasz to uczucie, kiedy w Twoim komputerze zaczyna brakować portów USB i musisz zrezygnować z podłączenia któregoś z urządzeń? Aukey HUB CB-C...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.18 kg.
239.00
Informacje o produkcie Rozdzielczość (kamery int.) HD 720p (1280x720px) Liczba klatek na sekundę 30 Matryca 1/3” 1.3-Megapixel progres...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.7 kg.
878.00
- Przepustowość: 1000 Mb/s; - Jeden port światłowodowy 1000Base-SX wielomodowy LC duplex - Obsługiwane odległości: do 550 m (okab...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.032 kg.
152.00
Switch 16xSFP+ US-16-X 10G 16-portowy zarządzany przełącznik agregacji US 16 XG uzupełnia ekosystem UniFi o scentralizowanej agregacji o łącznej wartości 320 Gb / s...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 3.7 kg.
2888.00
POE-24-12W-G Adaptery PoE zasilają produkty Ubiquiti , które obsługują pasywne PoE. Adaptery PoE są wysoce niezawodne, a gdy są używane z Ubiquiti TOUGHCable , zape...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.24 kg.
70.00
Zarządzane zaawansowane przełączniki Power over Ethernet  ES-5XP EdgeSwitch XP zapewnia niezawodną pasywną łączność PoE i Gigabit z podłączonymi urządzeniami Ubiqui...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.76 kg.
444.00
Kamera wideo UniFi G3 Bullet Kamera wideo UniFi G3 Bullet ma wyraźną rozdzielczość wideo 1080p. Konstrukcja przegubu kulowego zapewnia elastyczną regulację w 3 osia...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.25 kg.
700.00
Szerokokątna kopułkowa kamera IP 1080p z podczerwienią UVC-G3-DOM Kamera wideo UniFi G3 Dome reprezentuje następną generację systemu zarządzania nadzorem wideo UniF...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.94 kg.
700.00
Moduł SFP+ UF-MM-10G - 2 szt. Informacje o produkcie Standard SFP SFP+ Typ (długość fali) SFP 850 nm Zasięg SFP 300 m Rodzaj światłowodu ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.06 kg.
217.00
Moduł SFP UF-MM-1G - 2 szt. Informacje o produkcie Standard SFP SFP Typ (długość fali) SFP 850 nm Zasięg SFP 550 m Rodzaj światłowodu Mu...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.04 kg.
101.00
NanoSwitch 4x1 GbE PoE Passthrough N-SW  NanoSwitch ma obudowę zewnętrzną odporną na warunki atmosferyczne.  Informacje o produkcie Klasa przełącznika Nie...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.4 kg.
197.00
Switch 16xSFP+ ES-16-XG 10G 16-portowy zarządzany przełącznik agregacji Dostępny z szesnastoma portami 10G, wydajny EdgeSwitch zwiększa pojemność sieci i zapewnia u...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 3.5 kg.
2855.00
Przełączniki z niezbędnymi funkcjami L2 dla sieci SMB Przełączniki NETGEAR Smart Managed Pro charakteryzują funkcje L2 i L2+/Layer 3 Lite, doskonała obsługa trybu P...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 2.92 kg.
1227.00
Zarządzalny przełącznik PoE + Gigabit z SFP US-16-150W Przełącznik UniFi zapewnia solidną wydajność dzięki 18 niezależnym portom przełączającym. Dwa porty SFP oferu...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.36 kg.
1508.00
Przełącznik DGS-1250-28X Smart 24xGE 4xSFP+ Informacje o produkcie Klasa przełącznika SMART Zastosowanie (switche) Średnie i duże firmy (powyżej 16 ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 2.225 kg.
1393.00
Przełącznik DGS-1250-28XMP Switch Smart 24xGE PoE(370W) 4xSFP+ Informacje o produkcie Klasa przełącznika SMART Zastosowanie (switche) Średnie i duże...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 3.3 kg.
2765.00
Przełącznik DGS-1250-52X Smart 48xGE 4xSFP+ Informacje o produkcie Klasa przełącznika SMART Zastosowanie (switche) Średnie i duże firmy (powyżej 16 ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 2.33 kg.
2734.00
Przełącznik DGS-1250-52XMP Smart 48xGE PoE(370W) 4xSFP+ Informacje o produkcie Klasa przełącznika SMART Zastosowanie (switche) Średnie i duże firmy ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 5 kg.
4204.00
Model QSW-308-1C to 3-portowy przełącznik 10G SFP+ i 8-portowy niezarządzalny przełącznik Gigabit, zapewniający trzy porty 10GbE SFP+ (w tym jeden port combo 10GbE ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 1.39 kg.
1165.00
CSS326-24G-2S+RM to pierwszy przedstawiciel nowej serii przełączników MikroTika. Urządzenie posiada wydajny chip Marvella - 98DX3216A1 i wykorzystuje system SwOS. Z...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1.67 kg.
638.00
Koncentrator 4-gniazdowy CH1000 USB-C Koncentrator jest wyposażony w 2 porty USB-A i 2 porty USB-C ułatwiające rozbudowę urządzenia Technologia USB 3.1 gen. 1 za...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.064 kg.
221.00
Przełączniki z niezbędnymi funkcjami L2 dla sieci SMB Przełączniki NETGEAR Smart Managed Pro charakteryzują funkcje L2 i L2+/Layer 3 Lite, doskonała obsługa trybu P...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 2.37 kg.
873.00
- Może być zasilony z zasilacza PoE lub przełącznika PoE i zapewnia zasilanie do 4 urządzeń sieciowych PoE - Zapewnia oszczędno&#...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.894 kg.
488.00
Router CRS109-8G-1S-2HnD-IN posiada osiem portów Gigabit Ethernet i jeden port SFP, ale również wbudowany punkt dostępu sieci bezprzewodowej. Seria CRS łączy w sobi...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.335 kg.
677.00
Cloud Router Switch jest zupełnie nową propozycją firmy MikroTik. Jest to seria w pełni funkcjonalnych przełączników warstwy 3-ciej, zarządzanych poprzez system Rou...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 1.5 kg.
986.00
CRS317-1G-16S+RM to wydajny, zarządzalny switch warstwy Layer 2 / 3. Wyposażony został w 16 slotów na wkładki SFP+, do slotów z powodzeniem można włożyć również zwy...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.9 kg.
1797.00
Patchcord kategorii 6A marki Extralink zakończony ekranowanymi, pozłacanymi wtykami RJ45, 4 pary przewodów z czystej miedzi z powłoką PE. Zewnętrzny płaszcz LSZH. ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 0.029 kg.
8.00
Przełącznik zarządzalny GS1350-26HP CCTV PoE LR 375W Informacje o produkcie Klasa przełącznika Zarządzalny Zastosowanie (switche) Średnie i duże fir...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 4.688 kg.
2970.00
Przełącznik zarządzalny GS1350-12HP CCTV PoE LR 130W Informacje o produkcie Klasa przełącznika Zarządzalny Zastosowanie (switche) Dom i małe biuro (...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 2.514 kg.
1594.00
Przełącznik zarządzalny GS1350-18HP CCTV PoE LR 250W Informacje o produkcie Klasa przełącznika Zarządzalny Zastosowanie (switche) Średnie i duże fir...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 3.377 kg.
2263.00
Przełącznik zarządzalny GS1350-6HP CCTV PoE LR 60W 802.3BT Informacje o produkcie Klasa przełącznika Zarządzalny Zastosowanie (switche) Dom i małe b...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 1.161 kg.
967.00
PoE Adapter 24 VDC 1.25A POE-24-30W  Informacje o produkcie Porty we/wy (sieciówka drobna) 1 x 10/100/1000 Mbit/s Napięcie wyjściowe 24 V Prąd ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.328 kg.
79.00
Seria ADVANCE i-tec to akcesoria najwyższej klasy. Produkty te umożliwiają korzystanie z zaawansowanych technologii. Wyróżniają się nowoczesnym wyglądem oraz eksklu...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.12 kg.
63.00
Przełącznik niezarządzalny GS1300-18HP CCTV PoE 170W Switch Informacje o produkcie Klasa przełącznika Niezarządzalny Zastosowanie (switche) Średnie ...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 3.412 kg.
1453.00
Przełącznik niezarządzalny GS1300-26HP-EU0101 CCTV PoE LR 250W Informacje o produkcie Klasa przełącznika Niezarządzalny Zastosowanie (switche) Średn...
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Mało
Waga 4.5 kg.
1939.00